MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 3898653
nr 389 8653
Byrå
sent 1800-tal, längd: 90, djup: 45, höjd: 100 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 december 2005
300 kr
350 kr
550 kr
500 kr